Açelya Düğün Salonu Açelya Düğün Salonu CANLI YAYIN CANLI YAYIN CANLI YAYIN
İnternetten düğün salonumuzu CANLI izleyebilmek için aşağıdaki işlemleri uygulamalısınız.
acelya
123456
INTERNET olacak (LAN) (olmayacak)
ENGLISH olacak
LOGIN’e tıklanacak
5) Aşağıda belirtilen düymeye basıldığında tüm kameralarımızı görmeye başlarsınız. •	İstemediğiniz kameralanın üzerine  SAĞ tıklayıp DISCONNECT (kapat) seçebilirsiniz. •	Gereksiz kameraları kapattığınızda daha iyi görüntü elde edersiniz. 4) LOGIN’e tıkladıktan sonra aşağıdaki bilgiye TAMAM diyoruz. Son aşama kaldı..
Ses AÇMA / KISMA
İZLEMEYİ BAŞLAT
DİKKAT!
Bu Sistem sadece İnternet Explorer ile çalışır.  Google Crome veya Mozilla gibi başka browser ile çalışması için o programların “ie tab” eklentileri kurulmalıdır. “crome ie tab” diye, aratıp, indirip, kurabilir, ve işleme  2. aşamadan devam edebilirsiniz. En kolay,  İnternet Explorer 6 İnternet Explorer 7 İnternet Explorer 8 ile izleme yapılmaktadır.
1) Önce, “Canlı İzleme Programı” sistemini buraya tıklayıp, indirip kurunuz.     (Masaüstüne oluşacak kısayol ile giriş yapmayacağız. Onu SİLİNİZ.) 2) Kurulum bitince,  İZLEME SAYFASINA BURAYA TIKLAYARAK gidiniz. 3) Yeni pencerede gelen İZLEME SAYFASINA  giriş bilgilerini aşağıdaki gibi giriniz.     (Aşağıdaki pencere gelmeden önce ilk kez girişte İnternet Explorer adres çubuğunun      altında sarı bir uyarı verecektir. Bu uyarıya sağ tıklayıp TÜM SİTELER İÇİN UYGULA      demeniz gereklidir. BU DAHA SONRAKİ İZLEMELERİNİZ için KOLAYLIK SAĞLAR.)
Copyrights 2013, Açelya Düğün Salonu, Mustafakemalpaşa, Bursa, Turkey